Analytik formulářů

Pro úspěšné dokončení úkolu, který je jednou z priorit Digitální a informační agentury, hledáme kolegu/kolegyni na dohodu o pracovní činnosti.

Pozice je vhodná i pro studenty/studentky, absolventy/absolventky nebo kohokoliv, kdo hledá práci na částečný úvazek.

Více informací o pozici naleznete níže.

Přidejte se do našeho týmu a buďte jeho nedílnou součástí!

Náplň práce

  • Analýza služeb a formulářů na Portálu veřejné správy dle existujícího zadání
  • Zaznamenávaní výstupních dat dle existujícího zadání
  • Podílení se na úpravě zadání pro další kolegy/kolegyně
  • Hodnocení výstupů a problému na pravidelných online setkáních

Nabízíme

  • Možnost podílet se na důležitém projektu digitalizace
  • Možnost rozložit si pracovní hodiny dle potřeby
  • Práce z domova
  • Odpovídající finanční odměnu vyplácenou na základě odpracovaných hodin

Požadujeme

  • Vlastní PC
  • Základné znalosti v MS Excel (příp. Tabulky Google)
  • V ideálním případě práci v rozsahu 20 h/týden
  • Dobrá znalost českého jazyka
  • Pečlivost
  • Zdravý úsudek
  • Zájem o státní správu výhodou

Nábor probíhá formou online pohovoru.

V případě zájmu kontaktujte:

Petra Žalobínová na petra.zalobinova@dia.gov.cz , do předmětu prosím uveďte: Analytik formulářů pro dia.gov.cz