Content manager DIA

Do nové Digitální a informační agentury hledáme content managera, který bude spolupracovat s vedoucím komunikace. Rovněž bude zastávat důležitou roli v každodenním fungování agentury, reprezentovat ji a udávat směr fungování IT v rámci státní správy. Digitální a informační agentura je moderní, rychle se rozvíjející organizace, která pracuje na digitálních inovacích, modernizaci a digitalizaci veřejných služeb.

Přidejte se do týmu DIA a staňte se její nepostradatelnou součástí.

Hledáme osobnost, která

  • Je přátelská a profesionální
  • Má zkušenosti z oblasti komunikace a PR
  • Má silné komunikační schopnosti – umí komunikovat efektivně s veřejností i médii
  • Má zkušenosti s tvorbou tiskových zpráv a dalších tiskových materiálů
  • Ovládá bez problému angličtinu
  • Zvládá pracovat pod tlakem a plní termíny
  • Je flexibilní a umí prioritizovat
  • Výhodou: vysokoškolské vzdělání z oblasti komunikace, marketingu a PR, přehled/vhled do problematiky digitalizace

Co budete dělat

  • Spravovat sociální sítě a webové stránky agentury se vším, co k tomu patří
  • Připravovat tiskové konference a jiné veřejné akce
  • Komunikovat s veřejností a médii o činnosti a cílech agentury
  • Spolupracovat s ostatními odděleními agentury při komunikaci interních zpráv a informací
  • Monitorovat média a sociální sítě pro potřeby komunikačního oddělení DIA
  • Spolupodílet se na marketingových projektech a komunikovat s dalšími členy týmu
  • Spolupracovat s grafikem a koordinátory, předávat textové podklady, kontrolovat jednotnost a správnost výstupů
  • Realizovat projekty a mediální kampaně v rámci propagace digitalizace
  • Spolupracovat při organizaci pracovních jednání, přednášek a konferencí
  • Zpracovávat rešerše a výstupy z českého i zahraničního tisku

Co nabízíme

  • Dynamické a inovativní pracovní prostředí v rámci státní správy
  • Flexibilní pracovní náplň
  • Ohodnocení ve 14. platové třídě s osobním ohodnocením – v závislosti na vzdělání a délce praxe až 42 tis.

Přihlášky a výběrové řízení

Podávání přihlášek

Posuzovat budeme přihlášky zaslané prostřednictvím e-mailu či poštou. Následně vybrané uchazeče pozveme na pohovor podle domluvy.

Kam přihlášku zaslat

  • Adresovat na:
    • Poštou: Mgr. Alexandra Homová, nábř. E. Beneše 4, 118 01 Malá Strana
    • E-mailem: dia@vlada.cz
  • Formální náležitosti: Do předmětu e-mailu či na obálku prosím uveďte „DIA CONTENT MANAGER – přihláška“