Vedoucí IT support

Do nové Digitální a informační agentury hledáme vedoucího oddělení IT support, který bude vést tým poskytující IT podporu všem zaměstnancům. Bude tak zastávat důležitou roli v každodenním fungování agentury, reprezentovat ji a udávat směr fungování IT v rámci státní správy. Rovněž bude zajišťovat provozuschopný stav softwaru agentury a vybavení pracovníků. V zavedeném provozu pak bude řešit jejich každodenní potřeby, ale i uskutečňovat vize vedoucí k posunutí agenturního IT na nové levely.

Přidejte se do týmu DIA a staňte se její nepostradatelnou součástí.

Hledáme osobnost, která

  • Je komunikativní, vůdčí a motivující
  • Ráda dodržuje domluvené termíny práce
  • Je zkušeným administrátorem IT systémů a aplikací
  • Bude součástí sehraného IT týmu a oporou expertům v DIA

Požadujeme

  • Organizační a vůdčí dovednosti
  • Orientaci na určování a plnění cílů
  • Praxi na odborné pozici IT podpory či obdobné
  • Flexibilitu, dobré komunikační schopnosti
  • Aktivní zkušenost s Microsoft Enterprise Agreement, Office 365, správou domén, stanic a serverů
  • Zkušenost z organizace/firmy a správou alespoň 50 koncových zařízení
  • Znalost MS SCCM, Active Directory, zkušenost s virtualizací stanic, virtualizací serverů, síťové infrastruktury a síťové bezpečnosti, MDM, Linux, Apple MDM výhodou
  • Výhodou: aktivní znalost angličtiny, případně dalšího světového jazyka

Co budete dělat

  • Vést tým podpory IT v rámci Digitální a informační agentury
  • Vyvíjet a zdokonalovat programovací prostředky systémů výpočetní techniky a aplikace těchto systémů v konkrétních podmínkách
  • Navrhovat, optimalizovat a zvyšovat efektivnosti prostředků výpočetní techniky a komunikačních systémů
  • Analyzovat a vyvíjet nové aplikační programové vybavení nebo zásadně upravovat stávající systémy výpočetní techniky
  • Navrhovat nové nástroje a prostředky realizace těchto systémů

Co nabízíme

  • Dynamické a inovativní pracovní prostředí v rámci státní správy
  • Flexibilní pracovní náplň
  • Ohodnocení ve 14. platové třídě s osobním ohodnocením

Přihlášky a výběrové řízení

Podávání přihlášek

Posuzovat budeme přihlášky zaslané prostřednictvím e-mailu či poštou. Následně vybrané uchazeče pozveme na pohovor podle domluvy.

Kam přihlášku zaslat

  • Adresovat na:
    • Poštou: Mgr. Alexandra Homová, nábř. E. Beneše 4, 118 01 Malá Strana
    • E-mailem: dia@vlada.cz
  • Formální náležitosti: Do předmětu e-mailu či na obálku prosím uveďte „DIA CONTENT MANAGER – přihláška“